2012. május 5., szombat

Nem tudom eldönteni mit akarsz.Keresed az indokokat és játszod a sértődöttet pedig még okod sincs rá.Én hivlak fel,te nem veszed fel,én írok ,te nem válaszolsz, pedig én sirtam egy éjszakát át miattad.És egyszerűen már meguntam a próbálkozást,meguntam,hogy sosem vagyok elég jó még neked sem.Ha akarsz az életedbe,most hívj. Nem fogom lecsapni,nem fogok kiabálni és arról beszélni,hogy mi volt régen.Csak megkérdezném,hogy vagy és egy halk választ várnék,egy csendes nevetést és én lennék a legboldogabb ember a világon,mert visszakapnám az embert akinek én nulla vagyok,de nem érdekel mert ő a mindenem.