Ilyen αz élet..*
2012. február 19., vasárnap
Ha nem tudom elfelejteni, csak még jobban fog fájni. Amikor eszembe jut, akkor minden visszajön. Eszembe jut, hogy minden szava, minden érintése csak hazugság volt, és minél többet foglalkozok vele, annál jobban fáj.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal