Nem adnálak senkinek, soha, semmiért. Illetve... de. Igen. Adnálak. Valakinek, ingyen. Önmagadnak. Neked bármikor visszaadnálak, ha kéred. Hiszen szabad vagy. Nem sajátíthatlak ki, nem köthetlek magamhoz... az ajtó nyitva áll. Bármikor beléphetsz, bármikor kiléphetsz. De azt ne felejtsd el, hogy nem azért léphetsz ki, mert nincs szükségem rád. A legnagyobb fájdalom lenne. De szeretlek. És ezért adnálak vissza magadnak... hogy boldog legyél.