Ilyen αz élet..*
2012. március 4., vasárnap
Hogy én mit szeretek? A szádat és a szemedet..
A csókodat , a bőrödet , az illatod , a kezedet..
Az egész lényedet , meg azt mikor úgy bújtál , hogy kirázott a hideg. ♥
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal