2012. március 12., hétfő

Vártam rád évekig...és te nem jöttél... feldolgoztam. Iszonyú nehéz volt,de megtettem, és most itt állsz előttem és azt akarod, hogy kezdjük újra,felejtsük el mi volt a múlt. Tudod minden egyes éjszaka erről álmodtam oly sok éven át,hogy egyszer majd vissza jössz harcolni értem...de tudod én benned 'a múlt' címszó alatt szerepelek, és a múltad nem lehet a jövőd...