- Ha túl vagy rajta, miért igazgatod meg a hajad, amikor találkozol vele? Miért akarsz tetszeni neki? Még mindig szereted, mi?
- Nem az, hogy azt akarom, hogy szépnek lásson, nem azt jelenti, hogy vissza akarom kapni. Nem akarok tetszeni neki, nem járnék már vele soha többé. Azt akarom, hogy lássa, mit veszített. Meg akarom mutatni, hogy több vagyok, mint aminek gondol, hogy nincs szükségem rá. Meg akarom mutatni neki, hogy nélküle is minden rendben van!
