Ilyen αz élet..*
2012. szeptember 7., péntek
Korrekt dolognak tartom a szemet-szemért elvet.. viszont ha már egy kapcsolatnak ilyen alapon kell működnie ..akkor ott valami nem okés..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal