Ilyen αz élet..*
2012. szeptember 7., péntek
Lehet-e hazugság nélkül élni? Valószínűleg nem lehet. És mégsem tudunk ebbe belenyugodni. Valaki hazudik bennünk, valaki pedig haragszik érte. Ketten volnánk?
(Popper Péter)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal