2012. szeptember 5., szerda

Üdv Változás!

Ma jöttem rá, hogy  1 év igen is hosszú idő. Vajon mennyi minden történhet 365 nap alatt? Hogyan változhat meg gyökerestől az emberek élete 8760 óra alatt?! gyökeres változások: megtalálni a másik feled, elveszíteni a szeretteidet, közben tanulni, felnőni.. szerintem kevés ember van azzal tisztában mennyire hosszú idő 1 év.. mikor  mások azt számolják ,hogy mennyi van még a suliból..180..179 nap.. szerintem bele se gondolnak  abba ,hogy nem csak túlélni kellene ezeket a napok hanem átélni.. valójában ezek a napok az életünk részei és nem szabad egy napot sem elpazarolnunk mivel sohasem tudhatjuk ,hogy mikor ér véget  a nekünk szánt idő . Igen ez picikét sablonos.. mostanság mindenki ezt hajtogatja ..viszont igenis igaz!!! nem tudhatod mi fog történni egyik napról a másikra.. egyik nap még boldog leszel a másik nap meg már élni is alig bírsz a fájdalomtól..Személy szerint egyik legnagyobb problémám..hogy nem igazán értem az embereket. miért mondanak valamit , ha nem úgy cselekednek? miért van szükség hazugságokra? hogy ne fájjon? ugyan már!!!! ha kiderül még jobban fog fájni a dolog.. miért nem cselekednek kedvük szerint? mármint ezt nem úgy értem ,hogy ha ideges vagy valakire verd agyon.. hanem ha szeretnél valamit akkor miért nem teszed meg? miért csak álmodunk a jó dolgokról? miért nem teszünk is értük valamit?!..igazándiból én sem vagyok különb .. velem is így van.. csak álmodom a dolgokat ..viszont képtelen vagyok tenni értük és elhinni ,hogy képes vagyok rájuk. Szerintem már az is haladás ha úgy döntesz ,hogy megpróbálod és igen is teszel azokért a dolgokért amiket el szeretnél érni ; legyen ez egy személy, egy rang akár másnak egy ici-picikének tűnő lényegtelen dolog.Ezért én is megteszem hát azt a kis lépést és megfogadom magamnak ,hogy mától az lesz a mottóm ,hogy ÉLJ A MÁNAK!!!!!:-)