Ilyen αz élet..*
2011. december 18., vasárnap
Boldog soha nem lesz, mert én hiányozni fogok neki. Ez lesz a büntetése, amíg él. Én tudom, hogy az a legrosszabb érzés, ha valaki hiányzik.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal