Ilyen αz élet..*
2011. december 29., csütörtök
"Két olyan ember, akik szakítottak soha nem lehetnek már barátok, ha mégis, akkor még mindig szerelmesek, vagy sosem voltak azok..."
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal