Ilyen αz élet..*
2011. december 7., szerda
Nem hittem volna, hogy mi ketten összekeveredünk.. Nem gondoltam volna, hogy fontos leszel nekem, és most nem tudom hova tenni az érzést. Fura érzés, de tetszik. :)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal