2011. december 3., szombat

‎"Ha veled vagyok, azt hiszem a világ csak kettőnké nem is kell több, csak te meg én. Szeretek veled lenni, mikor egy mosolyból nevetés végződik, pillantásod elbutit bár egy kívánságom lenne, még hozzá szeress egy életre." ♥