Ilyen αz élet..*
2011. december 3., szombat
"Ha veled vagyok, azt hiszem a világ csak kettőnké nem is kell több, csak te meg én. Szeretek veled lenni, mikor egy mosolyból nevetés végződik, pillantásod elbutit bár egy kívánságom lenne, még hozzá szeress egy életre." ♥
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal