amikor azt mondtad; "majd találsz nálam jobbat!" .. úgy éreztem a világ összeomlott alattam.. elhagytál. ezt még kibírtam volna. de hogy azt kérted tőlem, hogy mással legyek.. mást szeressek.. mással éljem át mindazt, amit egykor veled. ez kibírhatatlan fájdalom volt számomra! ez olyan volt, mintha azt akarnád, felejtselek el! mintha azt kérnéd, dobjam el az emlékeinket! :'(