Ilyen αz élet..*
2011. november 6., vasárnap
'A szemeimben fájdalom, a lelkemben háború, az agyamban káosz, a szívem meg szomorú. De csinálom tovább akár nyerek, akár nem, a csata a dicsőség, nem a győzelem.' :)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal