Ilyen αz élet..*
2011. november 4., péntek
Szerintem csak akkor tudsz túllépni valakin, ha találsz olyasvalakit, aki iránt több érdeklődést tanúsítasz.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal