Ilyen αz élet..*
2011. november 4., péntek
"Ő engem soha nem fog szeretni. Tudom.És tudnom is kell. Mert különben belepusztulok, ha mással látom majd."
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal