Ilyen αz élet..*
2011. november 4., péntek
miért van az ,hogy aaa szeretett személy..mindig ..MINDIG..akkor bukkan fel..amikor már..majdnem tuljutunk rajta?.. ujra lerombol mindent...majd távozik....'
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal