2011. július 26., kedd

‎..miért van az, hogy folyton mások után fordulsz, mással flörtölsz! De ha én teszem ezt, akkor elfog a féltékenységi roham, ha pedig el akarlak hagyni, nem engedsz!...most akkor szeretsz, vagy nem??!!...