Ilyen αz élet..*
2011. július 24., vasárnap
Nem értelek,és elfáradtam abban,hogy gondolkozzak rajtad.Utadra engedlek,azzal a szürke,semmilyen érzéssel,hogy valamikor a szívem közepén voltál,most pedig ott kuporogsz a szélén,s mégcsak kapaszkodni sincs kedved..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal