2011. július 5., kedd

Hallgass!Nem azért jöttem,h te beszélj,hanem h én elmondjam..én mindig jónak láttalak,mindig őszinte,normális embernek tartottalak,h verhettél át,h voltál erre képes?Tudod,h mi történik,ha egyszer elveszíted a másik bizalmát?Az,h soha többé nem hiszel majd annak az embernek!Ha akkor hazudott,most mért ne tenné ugyanazt?Elérted azt,h innentől kezdve,soha többé nem lehetek biztos benned..