Ilyen αz élet..*
2011. július 25., hétfő
Fogni akarom a kezed,átölelni amikor szomorúnak látlak,megcsókolni amikor csak arra vágyok.Érezni akarom az érintésed a simogatásod.A karjaid közt akarok elaludni abban a tudatban,hogy reggel ez nem ér véget és nem kell,hogy elengedjelek.. !
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal