2011. július 24., vasárnap

Sokszor gondolkodtam rajta, hogy hogyan is fogalmazhatnám meg azt az érzést amit irántad érzek...Hogy mennyit jelentesz nekem? Rengetegszer gondolok rád naponta.Bármi legyen ami bánt, rád gondolok.Nem tudom honnan ez az érzés, de tudom, hogy csak te kellesz, nem mondom, hogy nincs nálad jobb, de nekem így vagy tökéletes... 
persze a szerelem, nem csak a jó dolgokról szól, mióta világ a világ, te ezt is megmutattad nekem?bár nagyon sokat szenvedtem, hosszú hónapokig, de mégsem tudtalak gyűlölni, bármennyire is akartalak volna, de talán nem is akartalak?annyiszor vége lett, és annyiszor újrakezdődött, eddig soha nem hittem azt, hogy egyszer örökre vége lehet?és még most sem hiszem, mert újra visszajöttél hozzám, igaz nem tudhatom meddig, de remélem még sokáig?mert..mert ez az egész kis világ szebb tőled, szebb veled...s csak így teljes, 
talán más szavakkal nem is tudnám ennyire éreztetni amiről beszélek és amit érzek, 
az utolsó szó jogán is azt mondanám: szeretlek téged