Nem érted?....Mit?....Szeret téged, és nem azért bunkó mert nem kellesz neki! Ááá, de akkor mégis miért?....Mert te ezt akarod!...Én???....Igen te!...Én nem akarom hogy ilyen legyen!....Akkor miért provokálod?...Mégis mivel?...Azzal a másikkal...!...De ő csak a barátom!...Neki is csak a barátja az a lány!...Nem hiszem!...Akkor ő miért higgyen neked?..Mert szeretem!...Akkor tegyél érte...!!!!!