2011. július 26., kedd

Nem érted?....Mit?....Szeret téged, és nem azért bunkó mert nem kellesz neki! Ááá, de akkor mégis miért?....Mert te ezt akarod!...Én???....Igen te!...Én nem akarom hogy ilyen legyen!....Akkor miért provokálod?...Mégis mivel?...Azzal a másikkal...!...De ő csak a barátom!...Neki is csak a barátja az a lány!...Nem hiszem!...Akkor ő miért higgyen neked?..Mert szeretem!...Akkor tegyél érte...!!!!!