Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 30., kedd
Az ember olyan, hogy ha ott van az adott helyzetben, nem tudja tökéletesen értékelni azt. Csak akkor jön rá, milyen értékes volt a pillanat, mikor az már csak emlék.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal