2011. augusztus 30., kedd
Valakit elengedni, talán tényleg a legnehezebb az életben, mikor szereted, és látod őt távozni, látod ahogy némán visszafordul és csak a szeme tükrözi a kérdést: Miért?.. Miért? Választ te sem tudsz rá, csak tudod hogy jobb lesz és könnyebb is talán..Nézni ahogy távolodik, legyőzni a késztetést, hogy utána szaladj, még fgyelni ahogy befordul és csak akkor sírni elmagad.. Nos...ez csak a mesékben létezik, ő nem fog visszafordulni, te nem fogsz sírni sőt talán még késztetést sem érzel, hogy utána fuss, csak álsz némán ő pedig megvető lesúlytó pillantással rád néz majd sértődötten távozik.. Persze lehet sírni fogsz, lehet hogy valóban megremeg majd a lábad, de mégis csak könnyebb és jobb így.. Ha egymásnak teremtettek titeket útjaitok úgyis összefonódnak még, vagy ha nem, hát legalább van mivel bíztatnod önmagad, van ami ad reményt..