Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 1., hétfő
Nem érzek mást, csak ürességet, és azt a szűnni nem akaró fájdalmat, hogy tudom: nem tehetek ellene semmit..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal