Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 1., hétfő
Fekszem itt és nevetek magamon, hogy lehettem ekkora barom? Szeretni téged és hinni benned? Hogy is képzelhettem...?!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal