Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 1., hétfő
Elveszett voltam. De az utóbbi pár évben kénytelen voltam felnőni. Már nem engedem, hogy a fiúk mondják meg, milyen lány vagyok, és hinni kezdtem magamban. Valahol, útközben, az elveszett, bulizós kiscsaj végleg felnőtt...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal