2011. augusztus 23., kedd

Mikor jössz vissza hozzám?
Egy nap?
Egy hónap? Egy év?
Visszajössz egyáltalán?
Szívemben remény van...fejemben káosz..
.Az eszem tudja, hogy felesleges várnom rád..elhagytál..kihasználtál...
De a szívem még mindig reménytelenül szeret..még jobban mint azelőtt, hogy kisétáltál az ajtón..