Egy nap?
Egy hónap? Egy év?
Visszajössz egyáltalán?
Szívemben remény van...fejemben káosz..
.Az eszem tudja, hogy felesleges várnom rád..elhagytál..kihasználtál..
De a szívem még mindig reménytelenül szeret..még jobban mint azelőtt, hogy kisétáltál az ajtón..