Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 22., hétfő
Dalolj ha belül fáj is. Nevess ha zokogni kell. Tanulj meg szenvedni akkor boldog leszel
.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal