Ilyen αz élet..*
2011. augusztus 30., kedd
Nevettek is a hátam mögött, kihasználtak engem, az élet útja rögös, és nekem el kellett mennem. Bele se merek gondolni, milyen lehet a nagy Ő, mire beleszeretnék ő is azt mondaná agyő.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal