Ilyen αz élet..*
2011. június 20., hétfő
Attól, hogy már nem szeretem és tényleg nem fáj, még nem biztos hogy jólesik beszélni róla ..(:
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal