Ilyen αz élet..*
2011. június 29., szerda
“
Nem beszélek veled, hiszen ismersz: a “majd jön, ha jönnie kell” reménye nekem elég. Szeretlek.. de nem alázkodom meg előtted. Majd hívsz, ha akarsz, csókolsz, ha akarsz, viszontszeretsz, ha akarsz. Én minden órában, minden percben hívnálak..”
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal