Talán az embereknek tényleg semmi sem elég jó. Bármi történik, ha elégedetlen akarsz lenni, akkor elégedetlen is leszel... Ha pedig minden egyetlen igazi vágyad hogy boldognak érezd magad, akkor a végén sikerül rájönnöd, hogy a boldogság nem megteremtenivaló dolog. Nem csinálni kell, hanem érezni ...