2011. június 10., péntek

Talán az embereknek tényleg semmi sem elég jó. Bármi történik, ha elégedetlen akarsz lenni, akkor elégedetlen is leszel... Ha pedig minden egyetlen igazi vágyad hogy boldognak érezd magad, akkor a végén sikerül rájönnöd, hogy a boldogság nem megteremtenivaló dolog. Nem csinálni kell, hanem érezni ...