Ilyen αz élet..*
2011. június 23., csütörtök
Könnyű szeretned ha jókedvem van, s könnyű hallgatni ha valami bánt,
Másnak mosoly jut, nekem üres félmosoly, legyen így hát ...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal