Ilyen αz élet..*
2011. június 10., péntek
miért ne gyűlölném? a legrosszabbat tette velem, amit ember a másikkal megtehet. elhitette, hogy szeret, és szüksége van rám, aztán bebizonyította, hogy hazugság az egész.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal