2011. június 14., kedd

Nem azért nem bocsátok meg neked, mert nem tudnék... Azért nem teszem, mert nem tehetem. Nem azért nem felejtem el a fájdalmat amit okoztál, mert nem vagyok képes rá; hanem mert tudom: ha megteszem, valószínű hogy holnap, vagy holnapután ugyanúgy megcsinálod velem...





Sokszor jobb, ha úgy teszel, mintha elhinnél egy hazugságot. Néhány embernek nincs más fegyvere, minthogy hazudjon. Ha ezt az egyet is elveszed tőle, könnyen lehet hogy még elvetemültebbé válik, hogy elérje amit akar; s ezzel még több hazugságot rángatsz a nyakadba...






Azt mondják azt kapod vissza, amit adsz. És vajon az is megvan írva, hogy azt kell adnod, amit valamikor kaptál... ?






A szerelem olyan játék, mint a sakk. A végén úgyis a király és a királynő között dől el a játszma, de ahhoz hogy nyerni tudj, előbb ki kell ejtened az összes parasztot!!!






Vigyázz a jelenre, mert a jelenből múlt lesz, és a múlt megölheti a jövődet!






‎"Ez minden amit tudok a szerelemről.... hogy Veled kezdődik és Veled végződik."