2011. június 23., csütörtök

..és eljön egy pont,ahol úgy érzed eleget szívtál mások miatt.Eleget sírtál,eleget"sajnáltad"magad.Akkor rájössz,h mennyire unod már.Fölösleges.Soha,senki nem fog megsajnálni,és azt mondani:"Gyere!Megoldom a gondjaidat!".Soha,semmi nem lesz jobb attól,ha így viselkedsz.Nem fog kívül kisütni a nap,csak mert azt várod.Csak ha hiszed,gondolod,látod.Belül..!