Néha szeretném elmondani az egész világnak,miket éltem át.Emberek,akik becsaptak,vagy kiket elveszítettem..átélt hazugságok,elveszített kapcsolatok,a sok-sok fájdalom;kudarcok amik lassan elhitették velem,h gyenge vagyok,néha gyáva,érzékeny és olykor végtelen magányos..Nem büszkeségből tenném.Csak kétségbeesett erővel üvölteném a szemeikbe:Ha már az álarcomból ítéltek el,amit ellenetek húztam;legalább ne bántsatok!