2011. szeptember 28., szerda

Az emberi kapcsolatok nagyon furcsák, már hogy egyszer csak együtt vagyok valakivel,  együtt eszem, együtt alszom, együtt élek vele, szeretem őt, szerelmes vagyok belé kétségbeesetten, vele, és csak vele szeretkezem, esténként beszélgetünk, néha elmegyünk ide-oda, aztán hirtelen, csak mert ő úgy gondolja, az egésznek vége, hirtelen tényleg vége...