2011. szeptember 29., csütörtök

Maradni szeretnék, de túl sok emlék fűz hozzád,
haladnom kell, a szívem úgyis újra eldobnád.
szerelmünk érintetlen a pokolnak, mennynek, 
igérem látni fogsz még egyszer de most engedj el, hadd menjek.

Maradni szeretnék, el sem hiszed mennyire,
még nem is sejtem, miként futok olyan messzire.
hol már, nem éget emléked, ahol nem édes csókod,
nem hiszem, hogy bárhol találhatok ilyen foltot.
/Horus/