Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 16., péntek
•
Tudom. Tudom, hogy önző dolog azt várni, hogy te is olyan szomorú legyél miattam, mint amennyire én miattad. De legalább megvigasztalna a tudat, hogy egyszer tényleg sokat jelentettem neked...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal