2011. szeptember 27., kedd

uristen..most olvasom már amugy vagy századjára ezt az idézetet..de  még csak..MOST értettem meg ..mi benne a poén...:DD:)      :
• Olyan lány vagyok aki néha nevet a hibáin. Szóval bocsáss meg, ha majd az arcodba nevetek. :D