Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 27., kedd
uristen..most olvasom már amugy vagy századjára ezt az idézetet..de még csak..MOST értettem meg ..mi benne a poén...:DD:) :
• Olyan lány vagyok aki néha nevet a hibáin. Szóval bocsáss meg, ha majd az arcodba nevetek. :D
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal