2011. szeptember 16., péntek

Csendben csinálom majd.. Olyan csendben sétálok ki az életedből, hogy ne halld a szuszogásom, ne sejtsd a távolodásom.. Csak az űrt érezd. Az űrt, amit előbb te keltettél bennem, s most majd én itt hagyom magam után....:)))))