Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 16., péntek
Csendben csinálom majd.. Olyan csendben sétálok ki az életedből, hogy ne halld a szuszogásom, ne sejtsd a távolodásom.. Csak az űrt érezd. Az űrt, amit előbb te keltettél bennem, s most majd én itt hagyom magam után....:)))))
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal