Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 16., péntek
• Valaki megy és valaki jön, aki rád nevet és elköszön, de a végállomás én leszek, esküszöm! :)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal