Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 28., szerda
- Hiányzol.
- Hiányzom? De hát itt vagyok melletted.
- Ez a legrosszabb. Amikor úgy hiányzik valaki, hogy közben ott van melletted.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal