Vannak dolgok az életben,amire nem lehet felkészülni.Eldöntheted,kigondolhatod mit teszel majd ha megtörténik,hogyan fogsz hozzáálllni,mit mondasz vagy nem mondasz..s aztán eljön,és általában úgy felforgat mindent,hogy csak ösztönösen teszed amit tudsz. Na általában ilyen a szerelem is. :))