Ilyen αz élet..*
2011. szeptember 3., szombat
Szakítottunk, de barátok maradtunk. Az olyan, mint amikor megdöglött a kutyánk, de megtarthatjuk..:D
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal