Ilyen αz élet..*
2011. október 21., péntek
A búcsúd nem volt szép, pedig nekem ennyi járt,de látom már, hogy téged ez nem is bánt. Majd rájössz arra még, hogy a szív nem egy képregény. Amit összetépsz, ha nincs szükséged rá, de te megtetted, így nincs már folytatás..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal